دستگاه مناسب برای خدمات دهی تراشکاری های بزرگ و نمایندگی های خودرو که به 2 صورت چربی گیردار و بدون چربی گیر دار ارائه می شود.(دستگاه چربی گیر) معمولا کارگریس زدایی و روغن زدایی از روی قطعات را بر عهده دارد و حدودا 85 درصد کثیف شدن آب و مواد را دخیل می باشد. مواد نفتی معمولا روی آب ایستاده و چربی گیر، کار بیرون راندن مواد نفتی را از داخل دستگاه بر عهده دارد و دست کم تا 30 درصد صرفه جویی در آب و مواد را برعهده دارد.

CD1200

دستگاه قطعه شوی cd1200

مشخصات دستگاه عمودی

قطر سبد شستشو:

120 سانتیمتر
ارتفاع کارگیری:

65 سانتیمتر
ظرفیت بارگذاری:

یک تن
الکتروپمپ:

5.5HP
حجم مخزن:

650 لیتر
منبع گرمایی:

گاز/ گازوئیل 9 کیلووات
طول:

165 سانتیمتر
عرض:

150 سانتیمتر
ارتفاع:

65 سانتیمتر

مشخصات دستگاه افقی

قطر سبد شستشو:

120 سانتیمتر
ارتفاع کارگیری:

65 سانتیمتر
ظرفیت بارگذاری:

یک تن
الکتروپمپ:

5.5HP
حجم مخزن:

450 لیتر
منبع گرمایی:

گاز/ گازوئیل 9 کیلووات
طول:

155 سانتیمتر
عرض:

150 سانتیمتر
ارتفاع:

130 سانتیمتر

توضیحات

دستگاه قطعه شوی cd1200: این دستگاه ها بیشتر برای قطعه سازان و نمایندگی های خودرو و کارگاه های مکانیکی سواری توصیه می شود.

استفاده از دستگاه های مدرن، برای شستشوی انواع قطعات و ماشین آلات در صنایع هنگام تعمیرات اساسی، بازسازی و یا رنگ آمیزی در واحدهای مختلف صنعتی، با رعایت اصول پاکیزگی محیط زیست موجب کارایی بیشتر و تولید بهتر استفاده کنندگان خواهد بود.
با با سالها تجربه و  با ارائه دستگاههای گوناگون، به طور عمومی و اختصاصی در جهت صرفه جویی در وقت، هزینه ها و کیفیت مطلوب توانسته نیاز مصرف کنندگان را تامین نماید.

یکی مهم ترین خدمات ما خدمات پس از فروش می باشد. که باعث سهولت در کارکرد دستگاه می باشد. این خدمات شامل تعمیر و عیب یابی در صورت خرابی می باشد. همچنین راهنمایی های تلفنی در جهت سرعت بخشیدن به عملیات ، از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

Share:

امکانات

بهساز ماشین، تولید کننده انواع دستگاه قطعه شویی و موتورشویی

محصولات دیگر

CD1000
برچسب ها: دستگاه قطعه شوی صندوقی, دستگاه قطعه شویی, دستگاه قطعه شویی اصفهان
Print Friendly, PDF & Email