مشخصات کلی دستگاه ها

یکی از مشخصات کلی دستگاه های شرکت این است که از ورق 3 میلی متر به بالا تهیه شده است. همه دستگاه ها دارای 2 سال گارانتی بوده است. بهساز ماشین خدمات پس از فروش 20 ساله ارائه می دهد. این خدمات از تعویض قطعات تا تعویض دستگاه می باشد. کلیه دستگاه ها دارای موتوری قدرتمند و پمپی صنعتی می باشد. باز طراحی شده مخصوص دستگاه های قطعه شویی می باشد که بهترین فشار بادی پی آی دی مناسب برای هر دستگاه انتخاب شده است.

پمپ های عمودی بدون فیبر و فنر ساخته شده است. مشکلات تعویض این قطعه به بهترین نحو و در بهترین نقطه از دستگاه قرار گرفته است. دسترسی بسیار آسان را در بر دارد. گیر بکس های گردان دارای کلاج بوده که از صدمه زدن به قطعه یا موتور گردان و گیربکس را جلوگیری می کند. کوره های گرمایشی این دستگاه ها در مدل های صندوقی در بیرون از دستگاه قرار گرفته است. این امر باعث شده تمیز کردن دستگاه بسیار راحت انجام گیرد. مدت زمان گرمایش آب را پایین می آورد و تعویض این قطعه بسیار راحت انجام می گیرد.

سبد های گردان بسته به نوع دستگاه و وزن قطعه طراحی شده که کمترین خرابی در طول سالیان به همراه دارد.

دریچه های تخلیه که تمیز کاری دستگاه را بر عهده دارد دارای ابعادی مناسب می باشد که دسترسی کاربر به کف دستگاه را راحت تر کرده است. باعث طول عمر دستگاه و تمیزی آب مصرفی می شود. چربی گیر کار جداسازی روغن ها و گیربکس ها و مواد نفتی که از فیلتر اولیه عبورکرده اند را بر عهده دارد. چربی گیر از 15 تا 30 درصد راندمان آب و مواد را بیشتر می کند.

فیلتر های اولیه که کار جداسازی قطعاتی به کوچکی 2 میلی متر در 2 میلی متر را انجام می دهد. این فیلتر ها در بهترین قسمت دستگاه انجام گرفته اند که دسترسی بسیار راحت را به کاربر ارائه می دهد. پایه های قابل تنظیم، کار تراز کردن دستگاه در هر نقطه ای را به بهترین نحو انجام می دهد.

تابلو برق که دارای قطعات کاربردی مانند کنترل فاز و کنترل بار تاثیر های دیجیتال ترموستات دیجیتال استفاده شده است. اکثرا دارای 3 سال گارانتی شرکتی می باشد . میکروسوئیچ در دستگاه ها قرار گرفته که از عملکرد کنترل شده جلوگیری کند.

 

دستگاه به 2 نمونه کلی از نظر پمپ تقسیم بندی می شود.

پمپ های افقی که دارای فیبر و فنر و در زیر دستگاه قرار گرفته است و فضای کمتری را اشغال می کند.

پمپ های عمودی که بدون فیبر و فنر با کیفیتی عالی می باشد. دسترسی راحت به پمپ و موتور و مخزن بزرگتر نسبت به پمپ های افقی می باشد.

دستگاه 800با پمپ افقی                                  با پمپ عمودی

دستگاه 1000با پمپ افقی                                با پمپ عمودی

دستگاه 1200با پمپ افقی                                با پمپ عمودی

دستگاه 1400با پمپ افقی                                با پمپ عمودی

دستگاه 1500با پمپ افقی                                با پمپ عمودی

دستگاه 1800  Aبا پمپ افقی                            با پمپ عمودی

دستگاه   S1800با پمپ افقی                             با پمپ عمودی

Print Friendly, PDF & Email

Related posts