هزینه ها و درآمدهای قطعه شویی

یکی از کار هایی که امروزه در تمامی کارگاه های صنعتی پیشرفته و مجهز تعمیر گاهی مورد استفاده قرار می گیرد، قطعه شو های صنعتی است. شست و شوی قطعات به صورت دستی، کاری وقت گیر و کثیف است. شست و شوی قطعات به صورت ماشینی مقرون به صرفه و راحت است. از نظر زمانی بهینه خواهد بود. شست و شوی قطعات بستگی به نوع وسیله نقلیه یا قطعه مصرفی دارد.

اما به صورت کلی دستگاه های بهساز ماشین به 2 دسته کوچک(سواری) و بزرگ (سنگین) تقسیم بندی می شود. در شهرهای مختلف بستگی به شرایط محیطی و درآمد حاصله متغیر است.

شرایط محیط کار و نوع ارائه در محیط و خدماتی بودن و یا مصرف برای کارهای شرکت خود تاثیری در روند درآمد دارد. هنوز بسیاری از محیط ها و شهرها و شرکت ها از شست و شوی دستی استفاده می کنند. استفاده از دستگاه های صنعتی برای ارائه ی خدمات شستشوی مکانیکی برای این شغل و سبک درآمد بالا محیاست.

درصورت استفاده از دستگاه های شرکت بهساز ماشین میتوایند در وقت و انرژی مصرفی صرفه جویی کنید.  کمترین هزینه در آمدی نسبتا مورد قبول حاصل می شود. خاصیت دستگاه های ما شست وشوی سریع و پرقدرت است. کیفیت مناسب دستگاه و هزینه نگهداری پایین، به درآمد حاصله کمک بسیاری می کند.

نوع کیفیت و استاندارد دستگاههای تولیدی ما و تجربه یک دهه حضور و همکاری در این زمینه باعث شده تا قیمت ها به صورت پایه ارائه شود. این مهم کمک  بزرگیست در جهت حمایت از مشتریان و همکاران گرامی.

قیمت ها برای شست و شوی یک موتور کامل سواری به عنوان مثال شستشوی موتور پراید از 100 هزار تومان تا 130 هزار تومان و برای ماشین های سنگین به عنوان مثال: شستشوی موتور بنز 10 تن قیمت ها از 250 هزار تومان تا 350 هزار تومان ارائه می شود.

اگر از دستگاه های سواری شوی شرکت ما بهره مند شوید در طول 8ساعت کاری حداقل 16موتور کامل را شست و شو و با کیفیت عالی ارائه می دهید. میانگین سود و درآمد این نمونه دستگاه به طور متوسط روزانه 200هزار تومان می باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email

Related posts