[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes”][vc_column st_column_responsive_remove_css=”st-remove-paddings” css=”.vc_custom_1484603701324{padding-top: 0px !important;padding-right: 80px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 80px !important;background-color: #f2f2f2 !important;}” offset=”vc_col-lg-6 vc_col-md-6″][vc_empty_space height=”75px”][ultimate_heading main_heading=”چرا بهساز ماشین” enable_heading_elem=”yes” elem_type=”side” sub_heading_color=”#999999″ alignment=”left” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_font_size=”desktop:32px;” sub_heading_font_size=”desktop:22px;”]◊ فروش آغاز تعهد است[/ultimate_heading][vc_empty_space height=”40px”][vc_column_text]◊ گارانتی

یکی از ویژگی های هر محصول خدمات پس از فروش است، که باعث سهولت در کارکرد دستگاه می باشد. تولیدات شرکت بهساز ماشین دارای اجزائی مجزا و قابل تفکیک بوده است. این امر سهولت در امر خدمات را راحت تر کرده است. کلیپ های آموزشی و نحوه عیب یابی کمک شایانی به مشتریان می کند.

دستگاه های بهساز ماشین دارای 2 سال گارانتی می باشد. در صورت خرابی از راهنمایی تلفنی برای سرعت بخشیدن و در صورت نیاز حضوری سریعا نسبت به بر طرف کردن مشکل ظرف مدت 48 ساعت را ارائه می دهیم.

استفاده از متریال مناسب و با کیفیت باعث جلوگیری از خرابی دستگاه می شود. بهساز ماشین سعی کرده تا با استفاده از سنسورها، آمپر سنج، کلید های هشداری، فشار سنج ها کمک به بالا بردن راندمان دستگاه کند.

 

◊ کیفیت بالا

تلاش ما همواره براین بوده است که از مرغوب ترین متریال اعم از آهن آلات، تابلو برق، دینام و سیستم گرمایشی و … استفاده کنیم. همین امر باعث پایداری مشتریان ما شده است که بازدهی دستگاه های ما را بالا برده است. از دیگر روشهای مورد استفاده، کنترل نهایی محصول است. و در خاتمه کنترل کلی و ارزیابی ماشین با استفاده از تست دستگاه و بررسی مجدد تمامی قطعات می باشد

هدف ما جلب رضایت مشتری است

◊ ایمنی دستگاه ها

اجرای دقیق به آموخته های مربوط به اصول و مقررات ایمنی در دستور و امر صنعتی ما قرار دارد. استفاده از تابلو برق ایمن و سوئیچ های کنترل فاز برای ورودی برق به دستگاه و اشتباه و نوسانات برق جلوگیری کرده، کنترل بار در صورت فشار به موتور ها بیش از حد نرمال باعث جلوگیری و صدمه به دستگاه شده است.

قسمت های مشخص برای عبور کابل با روکشی مناسب از مزایای ما می باشد. استفاده از میکروسوئیچ باعث جلوگیری از پاشیدن ناخواسته آب و مواد شیمیایی به آپاراتور می باشد.

استفاده از ارت و کلیدهای محافظ جان، ایمنی بیشتر را به همراه دارد. توضیحات کتبی و ویدیوئی باعث آموزش های اولیه به اپاراتور شده و باعث جلوگیری از صدمه زدن به دستگاه و شخص مربوط می باشد.

استفاده از پایه های پلاستیکی عایق مناسبی برای جلوگیری از برق گرفتگی از خارج از دستگاه و اتصال آن به بدنه دستگاه شده است.

 [/vc_column_text][vc_empty_space height=”55px”][/vc_column][vc_column css=”.vc_custom_1514302608114{background-image: url(http://behsazmachin.com/wp-content/uploads/2017/12/Design.jpg?id=10732) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” offset=”vc_col-lg-6 vc_col-md-6 vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”15px”][/vc_column][/vc_row]