◊ فروش آغاز تعهد است

◊ گارانتی

یکی از ویژگی های هر محصول خدمات پس از فروش است، که باعث سهولت در کارکرد دستگاه می باشد. تولیدات شرکت دارای اجزائی مجزا و قابل تفکیک بوده است. این امر سهولت در امر خدمات را راحت تر کرده است. کلیپ های آموزشی و نحوه عیب یابی کمک شایانی به مشتریان می کند.

دستگاه های دارای 2 سال گارانتی می باشد. در صورت خرابی از راهنمایی تلفنی برای سرعت بخشیدن و در صورت نیاز حضوری سریعا نسبت به بر طرف کردن مشکل ظرف مدت 48 ساعت را ارائه می دهیم.

استفاده از متریال مناسب و با کیفیت باعث جلوگیری از خرابی دستگاه می شود. سعی کرده تا با استفاده از سنسورها، آمپر سنج، کلید های هشداری، فشار سنج ها کمک به بالا بردن راندمان دستگاه کند.

 

◊ کیفیت بالا

تلاش ما همواره براین بوده است که از مرغوب ترین متریال اعم از آهن آلات، تابلو برق، دینام و سیستم گرمایشی و … استفاده کنیم. همین امر باعث پایداری مشتریان ما شده است که بازدهی دستگاه های ما را بالا برده است. از دیگر روشهای مورد استفاده، کنترل نهایی محصول است. و در خاتمه کنترل کلی و ارزیابی ماشین با استفاده از تست دستگاه و بررسی مجدد تمامی قطعات می باشد

هدف ما جلب رضایت مشتری است

◊ ایمنی دستگاه ها

اجرای دقیق به آموخته های مربوط به اصول و مقررات ایمنی در دستور و امر صنعتی ما قرار دارد. استفاده از تابلو برق ایمن و سوئیچ های کنترل فاز برای ورودی برق به دستگاه و اشتباه و نوسانات برق جلوگیری کرده، کنترل بار در صورت فشار به موتور ها بیش از حد نرمال باعث جلوگیری و صدمه به دستگاه شده است.

قسمت های مشخص برای عبور کابل با روکشی مناسب از مزایای ما می باشد. استفاده از میکروسوئیچ باعث جلوگیری از پاشیدن ناخواسته آب و مواد شیمیایی به آپاراتور می باشد.

استفاده از ارت و کلیدهای محافظ جان، ایمنی بیشتر را به همراه دارد. توضیحات کتبی و ویدیوئی باعث آموزش های اولیه به اپاراتور شده و باعث جلوگیری از صدمه زدن به دستگاه و شخص مربوط می باشد.

استفاده از پایه های پلاستیکی عایق مناسبی برای جلوگیری از برق گرفتگی از خارج از دستگاه و اتصال آن به بدنه دستگاه شده است.

 

Print Friendly, PDF & Email