بهساز ماشین، تولید کننده انواع دستگاه قطعه شویی

 

گروه صنعتی بهساز ماشین در سال 1383 تاسیس گردید. این مجموعه با تجربه غنی که ناشی از بیش از 18سال فعالیت در عرصه صنعت و تولید انواع دستگاه قطعه شویی است. با بهره‌گیری از تکنسین‌های ماهر و با طراحی و بررسی دستگاه‌های اروپایی و آمریکایی و در آمیختن آن با تکنولوژی روز و سازگاری در شرایط و محیط‌های بومی، برای ارائه محصولاتی با دوام و زیبا برنامه ریزی کرده‌ایم.

تلاش ما همواره بر این بوده است که از مرغوب ترین متریال اعم از آهن آلات، تابلو برق، دینام و سیستم گرمایشی و … استفاده کنیم. اجرای دقیق آموخته‌های مربوط به اصول و مقررات ایمنی در دستور واحد صنعتی ما قرار دارد.

توسعه، نوآوری و رفع عیوب احتمالی از تمامی محصولات و بروز شدن آن و عدم توقف، سر لوحه ی شرکت ماست. کلیه تولیدات ما مورد تست و ارزیابی قرار گرفته و از بهترین متریال موجود و تولیدات ایرانی مرغوب در دستگاه‌ها استفاده می شود که این امر نشان از حمایت از تولیدات داخلی و گامی در مسیر رونق آنها است.

مشتری مداری یکی از خصوصیات مدیران بهساز ماشین است و همیشه سعی بر آن است که بهترین کیفیت در مدت زمان مناسب به مشتری ارائه شود. به همین منظور تمامی محصولات گروه صنعتی بهساز ماشین دارای  2سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است.

بهره گیری از انتقادات و پیشنهادات شما، ما را در این زمینه یاری خواهد داد. 

دستگاه قطعه شویی بهساز ماشین
برخی از محصولات